Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Integrální helma iXS Trigger FF MIPS olive

Integrální helma iXS Trigger FF MIPS olive

Kód produktu: 470-510-1001-172
Cena: 7 990 vč. DPH
Dostupnost: Na dotaz
Počet:
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Skvělá velmi lehká integrální helma na traily i do bikeparů se systemem MIPS. Možnost použití i pro downhill.

Trigger FF poskytuje celkovou ochranu díky technologii Inmould, ve které je helma přímo spojená s absorpční polystyrenovou výstelkou. Unikátní patentovaná technologie spojuje chránič obličeje a hlavy do jednoho kusu, což má za výsledek pevnější konstrukci, snížení celkové váhy a zvýšení proudění vzduchu. Velké množství ventilačních otvorů spolu s jejich umístěním umožňuje proudění velkého množství vzduchu a poskytuje to nejlepší větrání. Díky vícestupňovému nastavení velikosti se systémem ErgoFit UltraTm máte jistotu, že helma bude sedět jak vertikálně, tak horizontálně, což zajistí vysoký komfort při nošení. Dvoustupňové nastavení čelní části (kšiltu) s magnetickým zámkem poskytuje prostor pro brýle a umožňuje upravit kšilt přesně podle Vašeho gusta. Trigger FF splňuje nejen evropskou normu EN1078, ale i americkou CPSC a ASTM normu pro čelní nárazy při downhillu.

Narozdíl od verze Trigger FF je tato helma vybavena systémem MIPS, který lépe chrání hlavu před poškozením. Systém ochrany hlavy MIPS se nachází uvnitř helmy, obvykle mezi polstrováním a EPS pěnou. Při pádu pod úhlem se vytváří rotační pohyb a věda ukázala, že náš mozek je velmi citlivý na rotační síly. Při úhlovém nárazu se tyto síly mohou přenášet do našeho mozku, což může způsobit těžká zranění. MIPS snižuje rotační pohyb helmy a tím i riziko poškození hlavy.


Velikost (obvod hlavy): XS 49 - 54 cm, SM 54 - 58 cm, ML 58 - 62 cm


1 - Patentovaná technologie Inmould, vnitřní i vnější ventilační otvory
2 - Nastavitelná přední část helmy (kšilt) včetně prostoru pro brýle
3 - Regulační kolečko v zadní části pro přesné nastavení velikosti
4 - Systém ErgoFit UltraTM pro pohodlné upravení velikosti
5 - Dvojité vystužení Inmould, 360° inmould povrch
6 - Nastavitelné pásky
7 - Magnetický zámek v přední části (kšilt)
8 - Ultralehká konstrukce (+/- 600–660 g podle velikosti)
9 - Splňuje normy EN1078:2012, CPSC, KC
10 - Složení: 20% polykarbonát, 45 % pěnový polystyren (vystužení), 0.5 % hliník, 20 % nylon, 2 % POM, 7.5 % PP, 5 % polyester 

Na nás se můžete spolehnout
Pokud nebudete z nějakého důvodu se zbožím Bontrager nebo Trek spokojeni, můžete ho do 30 dnů vrátit v místě nákupu (budete potřebovat originál účtenky), kde vám ho vyměníme nebo vám vrátíme peníze.

Považujte to za 30denní zkušební období.

Tato záruka se vztahuje na komponenty, oblečení i příslušenství Bontrager a Trek. Na původní vybavení Bontrager zakoupené jako součást kola se tato záruka nevztahuje.

Použité produkty je třeba před vrácením vyčistit. Pokud zašlete špinavé či nevyprané zboží, vrátíme vám je zpět na vaše náklady.


Barva:
tmavě zelená

Podobné produkty

Arrow
Arrow