Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Allant+ 9S Trek Black/Alpine Blue

Allant+ 9S Trek Black/Alpine Blue

Kód produktu: 5263462-5263464
Cena: 159 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Allant+ 9S je špičkové elektrokolo, které může klidně nahradit vaše auto. Je to výkonný stroj na dlouhé dojíždění a rychlé víkendové vyjížďky. Nesmírně výkonný motor Bosch Performance Speed a baterie s dlouhým dojezdem umožňují rychlou jízdu na velké vzdálenosti, odpružená vidlice a sedlovka pro pohodlnou jízdu, řemenový pohon a náboj CVT s minimálními nároky na údržbu a promyšlené detaily, které zarytí jezdci na elektrokolech zajisté ocení.

Je pro vás vhodné, pokud…
Hledáte prvotřídní parametry, rychlost a pohodlí. Chcete odpružení, které vyhladí nerovnosti silnic, nejrychlejší motor Bosch a přínos řemenového pohonu s nízkými nároky na údržbu.


Získáte toto vybavení
Elegantní hydroformovaný hliníkový rám se špičkovými parametry, v němž je zcela usazená 625Wh baterie Bosch PowerTube, velmi výkonný pohon Bosch Performance Speed (250 W, 85 Nm), který udržuje rychlost až 45 km/h, a ovladač Intuvia. Dále řemenový pohon Gates CDX s nábojem Enviolo CVT, odpružená vidlice SR Suntour se zamykáním, 4pístkové hydraulické kotoučové brzdy Magura pro brzdný výkon za každého počasí, odpružená sedlovka, integrovaný systém předního a zadního osvětlení, blatníky, zadní nosič a tuhá 27,5palcová kola s pevnými osami. Kompatibilní s Range Boost.


Proč si je zamilujete
1 - Hnací řemen Gates CDX je odolnější než standardní řetěz, vyžaduje minimální údržbu a při jízdě ho téměř není slyšet.
2 - Náboj Enviolo CVT umožňuje hladké řazení díky neomezenému počtu převodových poměrů.
3 - Systém vyjímatelné integrované baterie (RIB) Trek je elegantní a velmi praktický. Baterie je zcela skrytá v rámu a lze ji snadno vyjmout bez nářadí pro nabíjení a skladování mimo kolo.
4 - Displej Intuvia je uchycen uprostřed řídítek pro snadný přístup k jízdním údajům a ovladačům.
5 - Kompatibilní s Range Boost, tj. přídavnou baterií, která téměř zdvojnásobuje dojezd, abyste se podívali dál, mohli dojíždět na větší vzdálenosti a podnikat ambicióznější výlety.


Na závěr
Allant+ 9S je úžasně rychlý, vysoce elegantní i neskonale pohodlný. Motor Bosch Performance Speed, baterie s dlouhým dojezdem, odpružení, náboj CVT a řemenový pohon s nízkými nároky na údržbu dělají z tohoto elektrokola ideálního společníka na každý den.


 

Vidlice:
SR Suntour Mobie25, zdvih 50 mm.
Přehazovačka:
Gates CDX, Enviolo Trekking.
Plášť zadní:
5 x 2, 40 palce., Bontrager E6, 27
Pláště:
Bontrager E6, 27, 5 x 2, 40 palce.
Barva:
Trek Black/Alpine Blue
Kola:
, zadní náboj Enviolo Trekking, ráfky Alex MD35.;
Rám:
, vyjímatelná integrovaná baterie, kompatibilní s Range Boost.
Brzdy:
Magura, 4pístkové hydraulické kotoučové.
Plášť přední:
Bontrager E6, 27, 5 x 2, 40 palce.

Podobné produkty