Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Allant+ 9S Stagger Trek Black/Alpine Blue

Allant+ 9S Stagger Trek Black/Alpine Blue

Kód produktu: 5263465-5263467
Cena: 130 490 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Allant+ 9S Stagger je špičkové elektrokolo, které může klidně nahradit vaše auto. Je to výkonný stroj na dlouhé dojíždění a rychlé víkendové vyjížďky. Nesmírně výkonný motor Bosch Performance Speed a baterie s dlouhým dojezdem umožňují rychlou jízdu na velké vzdálenosti, odpružená vidlice a sedlovka pro pohodlnou jízdu, řemenový pohon a náboj CVT s minimálními nároky na údržbu a promyšlené detaily, které zarytí jezdci na elektrokolech zajisté ocení.

Je pro vás vhodné, pokud…
Hledáte prvotřídní parametry, rychlost a pohodlí. Chcete odpružení, které vyhladí nerovnosti silnic, nejrychlejší motor Bosch a přínos řemenového pohonu s nízkými nároky na údržbu.


Získáte toto vybavení
Elegantní hydroformovaný hliníkový rám se špičkovými parametry a sníženou horní trubkou, zcela integrovaná 625Wh baterie Bosch PowerTube, velmi výkonný pohon Bosch Performance Speed (250 W, 75 Nm), který udržuje rychlost až 45 km/h, a ovladač Kiox. Dále řemenový pohon Gates CDX se zadním nábojem Enviolo CVT, odpružená vidlice SR Suntour se zamykáním, 4pístkové hydraulické kotoučové brzdy Magura pro brzdný výkon za každého počasí, odpružená sedlovka, integrovaný systém předního a zadního osvětlení, blatníky, zadní nosič a tuhá 27,5palcová kola s pevnými osami. Kompatibilní s Range Boost.


Proč si je zamilujete
1 - Hnací řemen Gates CDX je odolnější než standardní řetěz, vyžaduje minimální údržbu a při jízdě ho téměř není slyšet.
2 - Náboj Enviolo CVT umožňuje hladké řazení díky neomezenému počtu převodových poměrů.
3 - Systém vyjímatelné integrované baterie (RIB) Trek je elegantní a velmi praktický. Baterie je zcela skrytá v rámu a lze ji snadno vyjmout bez nářadí pro nabíjení a skladování mimo kolo.
4 - Displej Intuvia je uchycen uprostřed řídítek pro snadný přístup k jízdním údajům a ovladačům.
5 - Kompatibilní s Range Boost, tj. přídavnou baterií, která téměř zdvojnásobuje dojezd, abyste se podívali dál, mohli dojíždět na větší vzdálenosti a podnikat ambicióznější výlety.


Na závěr
Kolo Allant+ 9S Stagger je úžasně rychlé, vysoce elegantní i neskonale pohodlné. Motor Bosch Performance Speed, baterie s dlouhým dojezdem, odpružení a pohon s nízkými nároky na údržbu dělají z tohoto elektrokola ideálního společníka na každý den.


 

Vidlice:
SR Suntour Mobie25, zdvih 50 mm.
Přehazovačka:
Gates CDX, Enviolo Trekking.
Plášť zadní:
Bontrager E6, 27, 5 x 2, 40 palce.
Pláště:
Bontrager E6, 27, 5 x 2, 40 palce.
Kola:
, zadní náboj Enviolo Trekking, ráfky Alex MD35.;
Rám:
kompatibilní s Range Boost., , vyjímatelná integrovaná baterie
Brzdy:
Magura, 4pístkové hydraulické kotoučové.
Plášť přední:
Bontrager E6, 27, 5 x 2, 40 palce.
Barva:
Trek Black/Alpine Blue

Podobné produkty

Arrow
Arrow