Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Allant+ 9.9S Dark Prismatic/Trek Black

Allant+ 9.9S Dark Prismatic/Trek Black

Kód produktu: 5259921-5259923
Cena: 188 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Allant+ 9.9S je parádní elektrokolo, kterým klidně můžete nahradit svůj vůz. S výkonným motorem Bosch Performance Speed a baterií s extra dojezdem snadno překonáte dlouhé vzdálenosti a užijete si i rychlé víkendové vyjížďky. Lehký rám z karbonu OCLV je osazen vysoce výkonnými díly a promyšlenými prvky navrženými speciálně pro jezdce na elektrokolech.

Je pro vás vhodné, pokud…
Na elektrokolo nedáte dopustit a chcete ten nejlepší rám i díly. Hledáte elegantní a výkonné elektrokolo s motorem Bosch Performance Speed, díky němuž jsou dlouhé jízdy rychlejší a zábavnější.


Získáte toto vybavení
Elegantní karbonový rám se špičkovými parametry, zcela integrovaná 625Wh baterie Bosch PowerTube, velmi výkonný pohon Bosch Performance Speed (250 W, 85 Nm), který udržuje rychlost až 45 km/h , a ovladač Kiox. Dále 12rychlostní řazení Shimano XT/SLX, výkonné 4pístkové hydraulické kotoučové brzdy pro brzdný výkon za každého počasí, integrovaný systém předního a zadního světla, elegantní integrované vedení lanek představcem, blatníky, zadní nosič a tuhá 27,5palcová kola s pevnými osami. Kompatibilní s Range Boost.


Proč si je zamilujete
1 - Získáte špičkový karbonový rám, výkonné komponenty a nejrychlejší pohon Bosch s nejdelším dojezdem.
2 - Kompatibilní s Range Boost, tj. přídavnou baterií, která zdvojnásobuje dojezd, abyste se podívali dál, mohli dojíždět na větší vzdálenosti a podnikat ambicióznější výlety.
3 - Systém vyjímatelné integrované baterie (RIB) Trek je elegantní a velmi praktický. Baterie je zcela skrytá v rámu a lze ji snadno vyjmout bez nářadí pro nabíjení a skladování mimo kolo.
4 - Barevný ovladač Bosch Kiox zobrazuje informace o jízdě, umožňuje propojení s dalšími zařízeními s Bluetooth® a má zabudovaný systém ochrany proti krádeži.
5 - Vše je připraveno. Stačí jen vyrazit. Blatníky jsou na svém místě a světla se napájí z baterie.


Na závěr
Elegantní stroj na rychlé překonávání dlouhých vzdáleností. Sestavili jsme toto kolo úplně od píky, aby bylo nejlepší ve své třídě. Jedinečný design, velmi výkonný pohon, karbonový rám a špičkové díly těžko najdou konkurenci.


 

Vidlice:
Allant, karbon.
Přehazovačka:
Shimano XT/SLX, 12 rychlostí.
Plášť zadní:
Bontrager E6, 27, 5 x 2, 40 palce.
Pláště:
40 palce., Bontrager E6, 27, 5 x 2
Kola:
Náboje Shimano XT, ráfky Alex MD35.;
Rám:
Karbon OCLV, vyjímatelná integrovaná baterie, kompatibilní s Range Boost.
Brzdy:
Magura, 4pístkové hydraulické kotoučové.
Plášť přední:
Bontrager E6, 27, 5 x 2, 40 palce.
Barva:
Dark Prismatic/Trek Black

Podobné produkty

Arrow
Arrow