Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Allant+ 9 Trek Black/Alpine Blue

Allant+ 9 Trek Black/Alpine Blue

Kód produktu: 5260438-5260440
Cena: 146 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Allant+ 9 určen pro jezdce na elektrokolech, kteří si cení vysokého výkonu, stylu a schopností. Je to ideální stroj pro ty, kdo upřednostňují výkon a spolehlivost systému elektrického pohonu Bosch, pro ty, kdo oceňují skvělý design, a ty, kdo už nehodlají čekat v dopravních zácpách a platit poplatky za parkování. Odpružená vidlice a sedlovka zajišťují pohodlí a řemenový pohon s nábojem CVT minimalizují potřebu údržby.

Allant+ 9 je určen pro jezdce na elektrokolech, kteří si cení vysokého výkonu, stylu a schopností. Je to ideální stroj pro ty, kdo upřednostňují výkon a spolehlivost systému elektrického pohonu Bosch, pro ty, kdo oceňují skvělý design, a ty, kdo už nehodlají čekat v dopravních zácpách a platit poplatky za parkování. Odpružená vidlice a sedlovka zajišťují pohodlí a řemenový pohon s nábojem CVT minimalizují potřebu údržby.


Je pro vás vhodné, pokud…

Upřednostňujete jízdu na kole a poohlížíte se po výkonném elektrokole, jehož účelem je zjednodušit a usnadnit denní dojíždění, vyřizování po městě i výlety. Zároveň požadujete výhody pohonného řemenu s nízkými nároky na údržbu.


Získáte toto vybavení

Elegantní vysokovýkonnostní hydroformovaný hliníkový rám se sníženou horní trubkou, v němž je zcela usazena 625Wh baterie s dlouhou životností, výkonný motor Bosch Performance Line CX (250 W, 85 Nm), který pomáhá udržovat rychlost až 25 km/h, a ovladač Intuvia. Řemen Gates CDX s nábojem NuVinci Enviolo CVT, odpružená vidlice a sedlovka tlumící nerovnosti povrchu, hydraulické kotoučové brzdy pro brzdný účinek za každého počasí, integrovaná světla, blatníky, zadní nosič a 27,5palcová kola s pevnými osami.


Proč si je zamilujete

  1. Hnací řemen Gates CDX je odolnější než standardní řetěz, vyžaduje minimální údržbu a při jízdě ho téměř není slyšet.
  2. Náboj NuVinci Enviolo CVT umožňuje hladké a automatické řazení díky neomezenému počtu převodových poměrů
  3. Displej Intuvia je uchycen uprostřed řídítek pro snadný přístup k jízdním údajům a ovladačům.
  4. Systém vyjímatelné integrované baterie (RIB) Trek je elegantní a velmi praktický. Baterie je zcela skrytá v rámu a lze ji snadno vyjmout bez nářadí pro nabíjení a skladování mimo kolo.
  5. Kompatibilní s Range Boost, tj. přídavnou baterií, která téměř zdvojnásobuje dojezd, abyste se podívali dál, mohli dojíždět na větší vzdálenosti a podnikat ambicióznější výlety.

Na závěr

Skvělé elektrokolo s nízkými nároky na údržbu pro každodenní vyjížďky i dojíždění. Má výkonný elektrický pohon, promyšlený design a parádní styl. Je osazeno řemenovým pohonem a nábojem CVT pro snadnou jízdu.


 

 

 

Vidlice:
SR Suntour Mobie25, zdvih 50 mm.
Přehazovačka:
Enviolo Trekking., Gates CDX
Plášť zadní:
Bontrager E6, 27, 5 x 2, 40 palce.
Pláště:
Bontrager E6, 27, 5 x 2, 40 palce.
Barva:
Trek Black/Alpine Blue
Kola:
, zadní náboj Enviolo Trekking, ráfky Alex MD35.;
Rám:
, vyjímatelná integrovaná baterie, kompatibilní s Range Boost.
Brzdy:
Shimano MT200, hydraulické, kotoučové.
Plášť přední:
Bontrager E6, 27, 5 x 2, 40 palce.

Podobné produkty