Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Allant+ 8 Stagger red

Allant+ 8 Stagger red

AKCE
Kód produktu: 592111-592113
Cena: 116 990
79 553 vč. DPH
Sleva: 32%
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Allant+ 8 je určen pro příznivce elektrokol, kteří se neobejdou bez vysokého výkonu, elegance a širokých možností využití. Je to ideální stroj pro ty, kteří dojíždějí a upřednostňují výkon i spolehlivost elektrického pohonu Bosch s dopomocí do 25 km/h, pro vyznavače propracovaného designu i ty, kteří nechtějí čekat v dopravních zácpách a platit parkovné.

Je pro vás vhodné, pokud…
Elegantní hydroformovaný rám z hliníku s geometrií se sníženou horní trubkou, integrovaná 625Wh baterie Bosch PowerTube, výkonný motor Bosch Performance Line CX (250 W, 85 Nm), který vám asistuje do 25 km/h, a ovladač Kiox. Dál pak 10rychlostní řazení Shimano, hydraulické kotoučové brzdy, integrované přední a zadní osvětlení, blatníky, zadní nosič a tuhá 27,5palcová kola s pevnými osami.


Získáte toto vybavení
Tohle je váš každodenní společník. Má výkonný elektrický pohon, promyšlený design a pyšní se nepřehlédnutelnou elegancí. Je rovněž vybaven baterií Bosch s dlouhým dojezdem, který lze ještě prodloužit přidáním Range Boost.


Proč si je zamilujete
1 - Díky výkonnému motoru a promyšlenému designu s ním zvládnete mnohem víc, takže auto už nebudete potřebovat tak často.
2 - Systém vyjímatelné integrované baterie (RIB) Trek je elegantní a praktický. Baterie je ukrytá v rámu a na její vyjmutí nepotřebujete žádné nářadí.
3 - Je kompatibilní se systémem přídavné baterie Range Boost, která zdvojnásobuje dojezd. Zvládnete toho víc a dojíždění na větší vzdálenosti ani ambicióznější výlety nebudou problém.
4 - Geometrie se sníženou horní trubkou usnadňuje nasedání a sesedání.
5 - Barevný ovládací displej Kiox zobrazuje informace o jízdě, umožňuje propojení s dalšími zařízeními s Bluetooth® a má zabudovaný systém ochrany proti krádeži.


Na závěr
Díky výkonnému motoru a promyšlenému designu s ním zvládnete mnohem víc, takže auto už nebudete potřebovat tak často.


 

Podobné produkty

Arrow
Arrow