Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Fuel EX 9.9 XTR Gen 6 Mulsanne Blue

TREK Fuel EX 9.9 XTR Gen 6 Mulsanne Blue

NOVINKA
Kód produktu: 5276877-5276889
Barva:
Cena: 283 490 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Fuel EX 9.9 nabízí lehký a hbitý karbonový rám spolu s nejlepším pohonem Shimano a špičkovým odpružením. Na tomhle kole se vyřádíte na každém povrchu. Najdete na něm kvalitní vylepšení jako např. povrchovou úpravu Kashima, rychlá karbonová kola, nesmírně elegantní kombinaci řídítek a představce a užitečné univerzální nářadí ve sloupku vidlice.

Je pro vás vhodné, pokud…
Hledáte špičkové horské kolo, které zvládne naprosto všechno. Záleží vám opravdu na všem, od parádního karbonového rámu a kol po nejlehčí a nejlepší pohon Shimano. V žádném případě ale nehodláte obětovat výkon odpružení. Máte dobrý vkus a víte o tom.


Získáte toto vybavení
Lehký a tuhý rám z karbonu OCLV pro horská kola se 150mm vidlicí FOX Factory 36, vzduchová pružina EVOL a tlumič GRIP2. Zadní tlumič FOX Factory Float s dvoupolohovým tlumením, díky němuž hravě zvládnete kamenité úseky. Lehká karbonová kola zaručují, že budete i v drsném terénu spolehlivě držet stopu. Špičkový pohon Shimano s lehkými, spolehlivými a přesnými komponenty XTR. Dále získáte nastavitelnou geometrii pro doladění vašeho stroje a úložný prostor v rámu, takže je kolo elegantní a umožňuje převážet všechnu potřebnou výbavu.


Proč si je zamilujete
1 - Díky progresivní geometrii, která usnadňuje prudké a náročné výšlapy a hravě zvládá sjezdy, si opravdu užijete každý trail.
2 - Špičková sada komponent nabízí nejpřesnější řazení Shimano a nesmírně hladké odpružení FOX.
3 - Je osazeno lehkými a tuhými karbonovými koly, pro která jsou technické pasáže hračkou a jež skvěle drží stopu, i když jde do tuhého.
4 - Díky nastavitelnému úhlu sedlovky (potřebné misky se prodávají zvlášť) a prvku Mino Link lze volit ze šesti různých konfigurací geometrie.
5 - Rozšířili jsme námi nabízený sortiment velikostí, abychom zajistili ideální stroj pro každého jezdce s koly, která nejlépe padnou jednotlivým velikostem rámu: XS rámy mají 27,5palcová kola, u velikosti S je na výběr mezi 27,5 nebo 29palcovými koly a velikosti M až XL budou osazeny koly 29palcovými.


Na závěr
Fuel EX 9.9 je špičkové trailové kolo pro jezdce, kteří v životě oceňují jen to nejlepší. Tomuto stroji opravdu nic nechybí. Je osazen nejlepšími komponenty, má pohon Shimano XTR, vidlici FOX Factory, karbonová kola i rám a geometrii připravenou na doladění přesně podle vlastních představ.


 

Barva:
Mulsanne Blue

Podobné produkty

Arrow
Arrow