Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Verve+ 2 Lowstep deep dark blue 400WH 2022

Verve+ 2 Lowstep deep dark blue 400WH 2022

NOVINKA
Kód produktu: 5269347-5269356
Cena: 73 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Verve+ 2 Lowstep dee

TREK Verve+ 2 Lowstep 400WH 2022


Verve+ 2 Lowstep je krosové elektrokolo, které vám umožní vyrazit častěji ven. Spolehlivý systém podpory šlapání Bosch udržuje rychlost až 25 km/h a umožňuje zvýšit výkon při každodenních vyjížďkách, dojíždění a fitness jízdách. Toto elektrokolo je osazeno díly, které kladou důraz především na pohodlí a bezpečnost, jako jsou například vidlice a sedlovka tlumící nerovnosti silnice, široké a stabilní pláště a přední i zadní světla.


ilustrační foto


Je pro vás vhodné, pokud…

Chcete být více v sedle a při každé jízdě si chcete užít větší zábavu. Víte, že extra pohon elektrokola vám umožní, abyste toho víc viděli a dojeli ještě dál. Hledáte pohodlný a kvalitní stroj s nejnovější technologií elektrických kol.


Získáte toto vybavení

Lehký hliníkový rám Alpha Gold s geometrií Lowstep, motor Bosch Performance Line Cruise (250 W, 65 Nm) schopný podpory až do rychlosti 25 km/h, ovladač Bosch Intuvia a možnost výběru 300Wh, 400Wh nebo 500Wh baterie. Dále 9rychlostní pohon Shimano, odpružená vidlice a sedlovka tlumící nerovnosti povrchů, hydraulické kotoučové brzdy, široké pláště 45c odolné proti defektům pro extra stabilitu, ergonomické gripy, stojánek, přední a zadní světlo, nosič a blatníky.


Proč si je zamilujete

  1. Elektrická kola násobí váš výkon, takže si můžete víc užít těch nejlepších částí jízdy.
  2. 250wattový motor Bosch pomáhá udržovat rychlost až 25 km/h.
  3. Má světla, blatníky a zadní nosič, takže na něm lze okamžitě vyrazit.
  4. Odpružená vidlice a sedlovka absorbují unavující nerovnosti silnice.
  5. Rám typu Lowstep umožňuje snadné naskočení i seskočení z kola.

Na závěr

Výkonný systém asistence šlapání poskytuje kolu Verve+2 Lowstep řadu možností. Můžete vyrazit na delší dobrodružství, dojíždět rychleji či snáze vyšlápnout kopce. Vyšší výkon činí jízdu zábavnější a příjemnější a kvalitní díly a prvky zvyšující pohodlí umožňují zvládnout rychleji větší vzdálenosti.


 

 

Podobné produkty

Arrow
Arrow