Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Session 9 X01 Deep Deep Dark Blue to Alpine Blue Fade

TREK Session 9 X01 Deep Deep Dark Blue to Alpine Blue Fade

Kód produktu: 5255844-5255846
Cena: 192 690 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Nové odpružení s vysoko umístěným čepem a vloženou kladkou zlepšuje trakci, umožňuje větší rychlost a minimalizuje zpětný náraz do pedálů pro lepší stabilitu. Díky téměř žádnému zpětnému nárazu do pedálů drží kolo na povrchu jako přibité a při sjezdech a zejména pak skocích a dropech je krásně ovladatelné. Díky vysoko umístěnému čepu je dráha zadní osy účinnější, takže pojedete rychleji a kolo vám nebude drhnout o překážky. Přepnutím výstupku úchytu dolního tlumiče lze nastavit progresi odpružení: 20% na po
Session 9 je sjezdové horské kolo osazené masivním slitinovým rámem a má odpružení s vysoko umístěným čepem, které zaručuje svižnou, stabilní a nesmírně rychlou jízdu i na těch nejnáročnějších dráhách. Nabízí naše nejlepší DH odpružení, špičkový pohon a výkonné brzdy Code RSC.

Je pro vás vhodné, pokud…

Především. Milujete. Rychlost. Hledáte proto odolné DH kolo, které s vámi bude držet krok. Chcete nejen chytřejší a rychlejší odpružení, které vám zaručí ovladatelnost, ale i špičkovou vidlici, tlumič a brzdy.


Získáte toto vybavení

Odolný hliníkový rám, tlumič RockShox Super Deluxe Ultimate DH se zadním zdvihem 200 mm, 200mm RockShox Boxxer Ultimate s tlumičem Charger 2.1 RC2, 4pístkové brzdy Code RSC, 7rychlostní pohon SRAM X01 a karbonová řídítka.


Proč si je zamilujete
  1. Nové odpružení s vysoko umístěným čepem a vloženou kladkou zlepšuje trakci, umožňuje větší rychlost a minimalizuje zpětný náraz do pedálů pro lepší stabilitu.
  2. Díky téměř žádnému zpětnému nárazu do pedálů drží kolo na povrchu jako přibité a při sjezdech a zejména pak skocích a dropech je krásně ovladatelné.
  3. Díky vysoko umístěnému čepu je dráha zadní osy účinnější, takže pojedete rychleji a kolo vám nebude drhnout o překážky.
  4. Přepnutím výstupku úchytu dolního tlumiče lze nastavit progresi odpružení: 20% na pohodlné jízdy v parku, 25% pro účinnost při závodech.
  5. Náš nový systém velikostí DH kol vychází z dosahu, který je oproti samotné výšce jezdce tím nejdůležitějším faktorem při výběru skvěle padnoucího sjezdového kola.

Na závěr

Model Session vždy patřil k oblíbeným DH kolům. Díky novému designu odpružení nyní garantuje lepší trakci, rychlost a téměř žádný zpětný náraz do pedálů. Náš nejlepší model je rovněž osazen špičkovou vidlicí, tlumičem a brzdami.Vidlice:
200mm travel, RockShox Boxxer Ultimate
Přehazovačka:
SRAM X01 DH, 7 speed
Plášť zadní:
29x2.5
Pláště:
29x2.5
Barva:
Deep Deep Dark Blue to Alpine Blue Fade
Rám:
Alpha Platinum Aluminum, 200mm travel
Brzdy:
SRAM Code RSC hydraulic disc
Plášť přední:
29x2.5

Podobné produkty

Arrow
Arrow